Rejestracja    |    Zaloguj się

Weekend z Primitivo – 19 października

Primitivo to jeden z popularniejszych szczepów i ulubionych win Polaków. Jest to bogate, intensywne i owocowe wino z Apuli we Włoszech. W naszej karcie mamy kilka primitivo, w tym niesamowite Primitivo di Manduria Dunico z Felline.  W sobotę 19 października John Borrell poprowadzi szkoleniową degustację, podczas której porówna włoskie primitivo do amerykańskiego szczepu zinfandel.

Cena od osoby to 100 zł.

więcej

Degustacja Nowozelandzkich Sauvignon Blanc – 23 listopada

Nowozelandzkie Sauvignon Blanc podbiło świat, a Polska nie oparła się temu trendowi. Jesteśmy dumni, że ponad 20 lat temu jako pierwsi zaimportowaliśmy nowozelandzkie wino do Polski. Z tej okazji w dniu 23 listopada odbędzie się degustacja szkoleniowa siedmiu najlepszych Sauvignon Blanc z Nowej Zelandii.

Cena od osoby to 135 zł.

Więcej

Jak zrobić idealnego Pie’a – 26 października

„Pie” to jedno z najbardziej popularnych dań w Kania Lodge, a nasza szefowa kuchni Maria Lejkowska przygotowuje je po mistrzowsku. Jeśli chcesz się dowiedzieć  jak przyrządzić pysznego pie’a z wołowiną, kurczakiem lub łososiem zapraszamy na warsztaty kulinarne z Marią w weekend 26 października. Dodatkowo do każdego rodzaju pie’a dobierzemy odpowiednie wino. Cena od osoby to 100 zł.

Więcej

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi ofertami

Zapisz się, aby otrzymywać najlepsze oferty na swojego maila

Wysłano!

Skontaktuj sie z nami

email

Kontakt e-mail
kontakt@eventime.info

telefon komórkowy

Kontakt z tel. komórkowych
505 956 980

Top