Rejestracja    |    Zaloguj się
tło

Aktualności

Catering czy restauracja?

Co się bardziej opłaca? Wizyta w restauracji czy skorzystanie z usługi cateringowej? To zależy. Catering może być w różnych formach, które uzależnione są od charakteru wydarzenia. Cena cateringu jest uzależniona przez wszystkim od wybranego rodzaju cateringu, odległości dostawy, zakresu usługi oraz terminu.

Na przykład usługi cateringowe lepiej sprawdzą się na bankiecie towarzyszącym serii wykładów dla 700 osób, za to dania restauracyjne w sytuacji, gdy jedzenie jest najważniejszym elementem spotkania lub dla mniejszej ilości osób. Catering będzie idealnym wyborem, jeśli event będzie miał miejsce np. w plenerze, na uczelni, w teatrze lub jeśli będzie stanowić część „przerwy kawowej” między konferencjami. Firma cateringowa na pewno z łatwością podoła obsłudze setek osób. Coraz większą popularnością cieszą się tzw. finger foody (łatwe przekąski na jednego kęsa). Sprawdzą się na różnego typu przyjęciach i spotkaniach – tych formalnych oraz w gronie znajomych. Menu z finger food to pyszne przystawki na zimno i na ciepło, a także na słodko i na słono. Efektowne tartinki, rolady z cukinii, mini pizze, kulki serowe, kruche paluszki i inne.

Z drugiej strony mamy posiłki serwowane w restauracjach, gdzie szef kuchni osobiście dogląda, czy posiłek ma odpowiednią temperaturę i czy został podany na właściwym talerzu. Taka opcja jest idealna na kameralne spotkania, gdzie jedzenie będzie stanowić główny punkt programu. Dlatego w głównej mierze o decyzji „catering czy restauracja” powinny nami kierować szczegóły planowanego przez nas wydarzenia.

 

rezerwacje salna eventy

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi ofertami

Zapisz się, aby otrzymywać najlepsze oferty na swojego maila

Wysłano!

Skontaktuj sie z nami

email

Kontakt e-mail
kontakt@eventime.info

telefon komórkowy

Kontakt z tel. komórkowych
505 956 980

Top