Rejestracja    |    Zaloguj się
tło

Aktualności

Od zarania dziejów wiadomo, że w grupie siła i co dwie głowy to nie jedna. Razem jesteśmy silniejsi, dlatego ważne jest, aby zespół był zintegrowany i działający synergicznie. Duża grupa to dużo perspektyw. Wspólna burza mózgów to więcej pomysłów. Działania team buildingowe mają na celu poprawienie komunikacji, naukę konstruktywnego rozwiązywania konfliktów, udzielania feedbacku i asertywności, a to wszystko w formie zabawy. Takie działania poprawiają atmosferę wewnątrz zespołu, buduje zaufanie i motywuje.

Bardzo często w ramach „budowania zespołu” oferuje się różnorakie gry terenowe, które mogą być zarówno konkurencjami, jak i wspólnym pokonywaniem przeszkód i rozwiązywanie zagadek. Niektórzy natomiast chętnie organizują dla swych pracowników kampingi i wspólne biesiady przy ognisku. Każdy pomysł jest dobry, gdy chodzi o integrowanie zespołu. Badania pokazują, że 80% sukcesu zespołu wynika z pozytywnych relacji pracowniczych, a 20% to pozostałe działania.

Do was należy decyzja jaką formę rozrywki preferujecie na swój team building. Najważniejsze, żeby wzięło w nim udział jak najwięcej osób z waszej firmy, abyście mogli zbudować pozytywne relacje i zapamiętać ten czas na długo.

Polecamy :

1. Kompleks Świętokrzyska Polana z Ośrodkiem Polanika

kompleks swietokrzyska polana f

2. ADLER MEDICAL SPA

 adler medical spa pomorskie f

3. Western Camp Resort

western camp zator

 
 
 
 
 

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi ofertami

Zapisz się, aby otrzymywać najlepsze oferty na swojego maila

Wysłano!

Skontaktuj sie z nami

email

Kontakt e-mail
kontakt@eventime.info

telefon komórkowy

Kontakt z tel. komórkowych
505 956 980

Top