Rejestracja    |    Zaloguj się
tło

Aktualności

Wybór motywu przewodniego wesela to kolejny krok, jaki podejmuje para młoda w planowaniu imprezy. Jest to krok definiujący ogromną część przebiegu i wyglądu wydarzenia. Coraz częściej można spotkać się z motywem rustykalnym. Ale czym on właściwie jest?

Według słownika języka polskiego określenie rustykalny oznacza kogoś “związanego ze wsią i jej mieszkańcami”. Ten styl nawiązuje do „powrotu do korzeni”, przyrody i pełen jest przedmiotów wykonanych ręcznie (zazwyczaj z drewna). Ważny jest minimalizm i przedstawienie tego, co prawdziwe i surowe. Dlatego często wesela w tym stylu są organizowane w stodołach i na łonie natury.

Panny młode w wiankach i zwiewnych, koronkowych sukniach, a panowie „na luzie” – bez marynarek, w kolorowych muszkach i wzorzystych szelkach. Parasole, kalosze, psy i konie w głębi lasu lub pola. Wszechobecne drewno, polne kwiaty i suszone zioła, świece w szklanych lampionach, delikatność i prostota. To wszystko składa się na styl rustykalny i jest również jego istotą.

Styl rustykalny wesela jest idealnym pomysłem dla pary kochającej przyrodę i naturę, stare przedmioty, o romantycznej duszy. Nawiązuje on do szlachetnych tradycji wiejskich. Obecnie jest to motyw, które ma coraz więcej zwolenników.

Lokalizacje na ślub rustykalny

1. Gooding Sopot

Gooding Sopot 01

2. Dworek Stary Młyn Strzeszyn

wesela 489

3. Sosnowa Osada

sosnowa osada borzytuchom f

4. Kania Lodge

18

5. Szklarnia Event Garden

szklarnia event garden.3 l

6. Wierzbowe Ranczo

wierzbowe ranczo mazowieckie.7 l

 

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi ofertami

Zapisz się, aby otrzymywać najlepsze oferty na swojego maila

Wysłano!

Skontaktuj sie z nami

email

Kontakt e-mail
kontakt@eventime.info

telefon komórkowy

Kontakt z tel. komórkowych
505 956 980

Top