Rejestracja    |    Zaloguj się


Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi ofertami

Zapisz się, aby otrzymywać najlepsze oferty na swojego maila

Wysłano!

Aktualności zobacz wszystkie

Witamy na profilu EVENTIME.INFO. Przed nami długie zimowe miesiące, długie zimowe wieczory, które fantastycznie możemy spędzić z przyjaciółmi, rodziną, z kolegami z pracy i ze szkoły, z sąsiadami….To najwspanialszy czas w roku.

Chrzciny, komunie, imprezy urodzinowe, imieninowe, bale karnawałowe, kinder-bale, bale przebierańców, bale maturalne, zaręczyny, wieczory kawalerskie, śluby, rocznice ślubów, imprezy rozwodowe, wszelkie imprezy pracownicze, konferencje, imprezy integracyjne….

Jednym słowem, każda okoliczność nadaje się do świętowania, do spotkania, do celebrowania.

I nie zawsze musi być tradycyjnie. Przy okazji organizowania eventu oprócz tego, że wybieramy wspaniałe miejsca na event to pomyślmy też o niesamowitych przeżyciach uczestników w czasie eventu.

Na początek spełnijmy marzenia o lataniu… Kto nie chciałby swobodnie unosić się w powietrzu? Kto nie chciałby latać tak jak ptak?…. Czyż taka możliwość nie byłaby wspaniałym prezentem? My Was informujemy, że tak! Każdy może latać! I młodsi, i starsi. I kobiety, i mężczyźni. Latać każdy może! Takie niezwykłe wrażenia i radość z niesamowitej zabawy zapewni lot w TUNELU AERODYNAMICZNYM.

Tak ekstremalny prezent i taka dawka adrenaliny to niezwykłe przeżycie. Wiemy, że kto raz spróbuje latania, ten będzie do tego powracał.

TUNELE AERODYNAMICZNE W POLSCE

Miejsca na konferencje – Wyszukiwarka sal i plenerów na imprezy rodzinne i biznesowe na EvenTime.info

Eventime jest wyszukiwarką w której można znaleźć sale i plenery do zorganizowania imprez rodzinnych i biznesowych w Polsce, takich jak ; śluby plenerowe , konferencje,chrzciny, wesela,komunie,szkolenia biznesowe,spotkania rodzinne,urodziny, sylwester, walentynki i wiele więcej. Wszystkie miejsca na konferencje, które znajdują się w naszej ofercie spełnią Państwa oczekiwania. Nasza wyszukiwarka obiektów z miejscami na eventy to pełen profesjonalizm, jakość, dbałość o detale i wysokie zaangażowanie. Wierzymy, że nawet najbardziej ekskluzywne miejsca na konferencje mogą być przygotowane tak, aby były atrakcyjne zarówno pod względem merytorycznym jak i wizualnym w hotelu , restauracji,domu weselnym, pałacu i zamku.

Ślub plenerowy - miejsca na wesele

W marcu 2015 roku w Polsce weszły w życie nowe przepisy umożliwiając zawarcie małżeństwa poza Urzędem Stanu Cywilnego. Dało to praktyczną możliwość na zorganizowanie ślubu plenerowego, wesela w górach, wesela nad morzem i nie tylko. Jest to nie lada atrakcja, nie tylko dla przyszłego małżeństwa, ale także dla przybyłych gości. Ślub plenerowy dotąd kojarzył się większości z nas głównie z amerykańskimi romansami, które mogliśmy obejrzeć w kinie. Obecnie jest to rzeczywistość także w Polsce. Najczęściej wybierane miejsca, w których organizowany jest ślub plenerowy to góry, morze, jeziora. Ślub w plenerze daje zupełnie inne przeżycia aniżeli te, z którymi mogliśmy spotkać się w przypadku tradycyjnych ceremonii ślubnych. Eventime daje Państwu możliwość wyszukania miejsca na ślub i wesela plenerowego w wielu pięknych, przyciągających wzrok oraz budujących doskonałą atmosferę miejscach w kraju a także…za granicą. Nasze miejsca na wesele, chrzciny, komunie, urodziny, szkolenia, imprezy integracyjne można zarezerwować właściwie w dowolnym miejscu w Polsce. Wybierając miejsca na wesele na EVENTIME wybieracie Państwo realizację jednego z najważniejszych marzeń wielu młodych osób w naszym kraju. Zapraszamy do przeszukania naszej bazy ofert, chętnie doradzimy oraz wspólnie wybierzemy miejsce, które sprosta Państwa oczekiwaniom.

Skontaktuj sie z nami

email

Kontakt e-mail
kontakt@eventime.info

telefon komórkowy

Kontakt z tel. komórkowych
505 956 980

Top