Rejestracja    |    Zaloguj się
nie_odwoluj
banerglownynr1
Previous Next Play Pause
1 2


Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi ofertami

Zapisz się, aby otrzymywać najlepsze oferty na swojego maila

Wysłano!

Aktualności zobacz wszystkie

Chrzciny, komunie, imprezy urodzinowe, imieninowe, bale karnawałowe, kinder-bale, bale przebierańców, bale maturalne, zaręczyny, wieczory kawalerskie, śluby, rocznice ślubów, imprezy rozwodowe, wszelkie imprezy pracownicze, konferencje, imprezy integracyjne….

Jednym słowem, każda okoliczność nadaje się do świętowania, do spotkania, do celebrowania.

I nie zawsze musi być tradycyjnie. Przy okazji organizowania eventu oprócz tego, że wybieramy wspaniałe miejsca na event to pomyślmy też o niesamowitych przeżyciach uczestników w czasie eventu.

Na początek spełnijmy marzenia o lataniu… Kto nie chciałby swobodnie unosić się w powietrzu? Kto nie chciałby latać tak jak ptak?…. Czyż taka możliwość nie byłaby wspaniałym prezentem? My Was informujemy, że tak! Każdy może latać! I młodsi, i starsi. I kobiety, i mężczyźni. Latać każdy może! Takie niezwykłe wrażenia i radość z niesamowitej zabawy zapewni lot w TUNELU AERODYNAMICZNYM.

Tak ekstremalny prezent i taka dawka adrenaliny to niezwykłe przeżycie. Wiemy, że kto raz spróbuje latania, ten będzie do tego powracał.

TUNELE AERODYNAMICZNE W POLSCE

Miejsca na konferencje – Wyszukiwarka sal i plenerów na imprezy rodzinne i biznesowe na EvenTime.info

Eventime jest wyszukiwarką w której można znaleźć sale i plenery do zorganizowania imprez rodzinnych i biznesowych w Polsce, takich jak ; śluby plenerowe , konferencje,chrzciny, wesela,komunie,szkolenia biznesowe,spotkania rodzinne,urodziny, sylwester, walentynki i wiele więcej. Wszystkie miejsca na konferencje, które znajdują się w naszej ofercie spełnią Państwa oczekiwania. Nasza wyszukiwarka obiektów z miejscami na eventy to pełen profesjonalizm, jakość, dbałość o detale i wysokie zaangażowanie. Wierzymy, że nawet najbardziej ekskluzywne miejsca na konferencje mogą być przygotowane tak, aby były atrakcyjne zarówno pod względem merytorycznym jak i wizualnym w hotelu , restauracji,domu weselnym, pałacu i zamku.

Ślub plenerowy - miejsca na wesele

W marcu 2015 roku w Polsce weszły w życie nowe przepisy umożliwiając zawarcie małżeństwa poza Urzędem Stanu Cywilnego. Dało to praktyczną możliwość na zorganizowanie ślubu plenerowego, wesela w górach, wesela nad morzem i nie tylko. Jest to nie lada atrakcja, nie tylko dla przyszłego małżeństwa, ale także dla przybyłych gości. Ślub plenerowy dotąd kojarzył się większości z nas głównie z amerykańskimi romansami, które mogliśmy obejrzeć w kinie. Obecnie jest to rzeczywistość także w Polsce. Najczęściej wybierane miejsca, w których organizowany jest ślub plenerowy to góry, morze, jeziora. Ślub w plenerze daje zupełnie inne przeżycia aniżeli te, z którymi mogliśmy spotkać się w przypadku tradycyjnych ceremonii ślubnych. Eventime daje Państwu możliwość wyszukania miejsca na ślub i wesela plenerowego w wielu pięknych, przyciągających wzrok oraz budujących doskonałą atmosferę miejscach w kraju a także…za granicą. Nasze miejsca na wesele, chrzciny, komunie, urodziny, szkolenia, imprezy integracyjne można zarezerwować właściwie w dowolnym miejscu w Polsce. Wybierając miejsca na wesele na EVENTIME wybieracie Państwo realizację jednego z najważniejszych marzeń wielu młodych osób w naszym kraju. Zapraszamy do przeszukania naszej bazy ofert, chętnie doradzimy oraz wspólnie wybierzemy miejsce, które sprosta Państwa oczekiwaniom.

Skontaktuj sie z nami

email

Kontakt e-mail
kontakt@eventime.info

telefon komórkowy

Kontakt z tel. komórkowych
505 956 980

Top